اخبار شرکت اخبار شرکت رئیس فناوری اطلاعات شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
breadcrumbshomebkg

رئیس فناوری اطلاعات شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

راه اندازی سیستم جامع مشترکین گاز زمینه ساز ارتقای کمی و کیفی خدمات بوده است

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، رئیس فناوری اطلاعات این شرکت گفت: نصب و راه اندازی سیستم جامع مشترکین گاز در تمامی ادارات گاز استان زمینه لازم به منظور ارتقای کمی و کیفی خدمات را فراهم نموده است.

حمزه علی تیمورزاده در تشریح سیستم جدید مشترکین شرکت گاز استان افزود: این سیستم نرم افزاری تحت وب بوده و دارای قابلیت های بالایی نظیر دسترسی آنلاین، امکان ثبت و نمایش اطلاعات مشترکین، امنیت بسیار بالای سیستم، نصب و راه اندازی آسان، عدم پیچیدگی در یادگیری (user friendly) واعمال کنترل لازم از طریق اتاق سرور می باشد و بر خلاف سیستم های قبلی که مستلزم اتمام دوره صدور قبوض جهت اخذ اطلاعات مشترکین بوده با ایجاد امکان دسترسی سریع، زمان رسیدگی به درخواست ها را حداقل می نماید.

وی با اشاره به حجم بالای مراجعین به واحدهای مشترکین شرکت گاز ادامه داد: این شرکت در راستای کاهش میزان مراجعات و صرفه جویی در زمان و هزینه مشترکین خود با بررسی درخواست های متداول مردم و در راستای افزایش رضایتمندی مراجعین و اخذ خدمت در کمترین زمان ممکن اقدام به راه اندازی سیستم جامع مشترکین نموده که تجهیزات و ملزومات این سیستم در سال جهاد اقتصادی تهیه و پایه ریزی گردیده و در سالجاری نیز به انجام رسیده است.

مهندس تیمورزاده تصریح کرد: به منظور خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف با توجه به شمار بالای مشترکین کلانشهر تبریز، این سیستم از طریق 121 دفتر پیشخوان دولت به مشترکین ارائه گردیده که افزایش میزان رضایت مردم به مقبولیت و موفقیت اجرای این سیستم اذعان دارد.

وی با اشاره به خدمات قابل ارائه از طریق سیستم مشترکین اظهار داشت: ثبت اطلاعات ملکی مشترک، تمامی اطلاعات از زمان تقاضای گاز تا اخذ انشعاب گاز توسط مشترکین، تعداد تعویض، تعمیر کنتور و قطعی گاز مشترک، اطلاعات صورتحساب و پرداخت مشترکین، اسناد حسابداری فروش و .... از جمله خدمات آنلاین این سیستم به مشترکین گاز می باشد.

تیموزاده ایجاد بستر مخابراتی و تجهیز اتاق سرور بصورت کاملاً استاندارد را از ملزومات اجرایی این سیستم اعلام کرد و گفت: تجهیز و راه اندازی این سیستم توسط کارشناسان و متخصصان شرکت انجام پذیرفته و در جهت استقرار کامل آن دوره های آموزشی متعددی برای گروه ها و کاربران مختلف این سیستم نظیر حسابداری فروش، مشترکین، روسا و سرپرستان ادارات برگزار گردیده است.

رئیس فناوری شرکت گاز استان ابراز امیدواری نمود: با بهره گیری هر چه بیشتر از دانش روز و الکترونیکی نمودن فرآیند خدمات و کاهش زمان رسیدگی به درخواست های مشترکین، زمینه لازم به منظور ارتقای رضایتمندی مردم را فراهم گردد.

منبع خبر: وب سایت شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

نظر سنجی

چه ویژگی یک نرم افزار برای شما مهم تر است؟


weebly reliable statistics